Rivera Real Estate angajeaza agenti vanzari

SC.DERODION.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea job-ului:
Instruire permanenta in tehnici de vanzare / negociere;
Performanta - este recunoscuta si apreciata corespunzator;
Mijloace moderne de lucru şi publicitate, logistică performantă;
Acces la o tehnologie de ultima generatie – CRM cu administrare online;
Prospectarea pietei imobiliare;
Contactarea clientilor, oferirea de consultanta imobiliara acestora;
Introducerea lor in baza de date;
Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare;
Pastrarea unei bune relatii cu clientii si dupa finalizarea tranzactiei;
Preluarea detaliată a informaţiilor despre proprietăţi de vânzare sau închiriere.

Daca iti doresti sa te dezvolti din punct de vedere profesional si ti-am starnit interesul, alatura-te echipei, primul pas fiind trimiterea unui CV pe adresa de e-mail riveraimobiliare@gmail.com si vom stabili un interviu impreuna!

CERINTE

Cum este persoana pe care o cautam?
Abilitati de comunicare si negociere;
Dinamic(a), optimist(a), competitiv (a) orientat(a) spre rezultat;
Persoana organizata, analitica, atenta la detalii;
Responsabilitate, punctualitate, corectitudine;
Adaptabilitate către lucrul în echipă cat si individual ;
Disponibilitatea de a lucra atât la birou, cât şi pe teren;
Putere de convingere, rezistenta la stres;
Eficientizarea timpului;
Cunostinte de operare calculator: Ms Office, Windows;
Cunostinte de utilizare a echipamentelor specifice: copiator, fax;
Vorbitor limba engleza nivel mediu;
Permis de conducere categoria B;
Experienta pe piata imobiliara reprezinta un avantaj dar nu este un criteriu obligatoriu de selectie, asadar venim si in ajutorul studentilor.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile oferite de catre noi:
Pachet salarial fix si comision;
Condiţii optime pentru desfăşurarea activităţii;
Posibilităţi de promovare şi dezvoltare profesională - programe de training şi coaching;
Program de lucru: flexibil.