Reprezentant Vanzari - Telecomunicatii

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea si abordarea potentialilor clienti, dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Atingerea target-ului de vanzari;
- Mentinerea si gestionarea clientilor companiei;
- Realizarea ofertelor , urmarirea proiectelor si incheierea contractelor;
- Prospectarea pietii si a competitorilor;

CERINTE

- Minim 2 ani experienta pe o pozitie similara;
- Cunostinte avansate de limba engleza si italiana;
- Dinamism, rezistenta la stres, automotivare;
- Abilitati de comunicare si negociere;

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de dezvoltare a carierei;
- Mediu de lucru deschis si prietenos;
- Training si programe de dezvoltare.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.