Reprezentant Vanzari (servicii medicale B2B)

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Identifica clienti potentiali - persoane juridice in vederea incheierii si derularii contractelor de furnizare a serviciilor oferite de companie;
• Zona alocata: Orasul Iasi dar nu limitat ; cu posibilitate de prospectare si vanzare ulterioara in Judet/Regiune;
• Dezvolta portofoliul de clienti prin cresterea numarului de clienti noi;
• Promoveaza o imagine pozitiva a companiei in relatia cu clientii si prospectii contactati in activitatea pe care o desfasoara in fiecare zi;
• Gestioneaza portofoliul de contracte;
• Raspunde de atingerea targetului lunar/anual de vanzari si a obiectivelor individuale stabilite in cadrul departamentului de vanzari;
• Raporteaza periodic superiorului direct rezultatele obtinute si, eventual, variatiile de la obiectivele stabilite, in forma si frecventa solicitate.

CERINTE

• Studii superioare finalizate indiferent de specializare;
• Experienta in domeniul vanzarilor directe B2B (de preferat) de minim 3 ani ;
• Cunostinte de operare PC (Internet, MsOffice);
• Excelente abilitati de comunicare, relationare interpersonala si negociere;
• Capacitate de organizare a activitatii individuale;
• Cunostinte limba engleza;
• Orientare catre performanta si rezultate, atat individuale cat si la nivel de echipa;
• Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

 -Salariu fix
 -Bonuri de masa
 -Comision
-Laptop
-Telefon serviciu;
 -Masina serviciu (incepand cu luna ianuarie) - primele 3 luni se va utiliza taxi (contract existent intre Companiei si o firma de taxi) sau masina personala cu decont benzina.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).