Reprezentant vanzari aparatura medicala - zona est

COMINF SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovare si vanzari aparatura medicala si reactivi.
- Sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari.
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei.
- Identificarea de noi clienti si completarea lor in baza de date a companiei.
- Stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti.
- Prezentarea portofoliului la clientii companiei.
- Intocmirea periodica a planurilor de activitate si a rapoartelor de activitate.
- Monitorizarea activitatii concurentei.
- Negociere, incheiere de contracte si urmarirea finalizarii lor.

CERINTE

- cunoasterea produselor si caracteristicilor brandului– reprezinta un avantaj.
- studii superioare absolvite.
- experienta de minim 1 an pe o pozitie similara – reprezinta un avantaj.
- operare PC – (Wold, Exel, Power Point).
- limba engleza – nivel avansat.
- cunostinte solide de marketing.
- spirit organizatoric, initiativa, capacitate de a lucra in echipa, tact si diplomatie.
- orientarea catre client si concentrarea pe rezultate.
- putere de convingere.
- capacitate de a lucra eficient cu termene limita si in conditii de stres.
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare.
- persoana dinamica cu abilitati de comunicare si relationare.
- permis auto(categoria B).
- disponibilitate pentru deplasari.
- CV urile se pot trimite pe mail pana la data de 25.01.2017

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv corelat cu performanta.
- Oportunitati de training si dezvoltare profesionala.
- Oportunitati de promovare.
- Autoturism de serviciu, laptop ,telefon mobil.

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzari si service aparatura medicala laborator si urgente.