Reprezentant Relatii Clienti - INBOUND

FIRE CREDIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
• Preluarea apelurilor telefonice, gestionarea sau transferul lor, dupa caz
• Semnalarea cazurilor specifice
• Oferirea informatiilor necesare clientilor cu privire la diverse situatii

Oferim:
• Un mediu de lucru placut alaturi de o echipa tanara si entuziasta
• Salarizare atractiva
• Bonusuri de performanţă şi fidelitate
• Bonuri de masa, decontare transport
• Abonament de servicii medicale in regim privat
• Curs de formare profesionala

CERINTE

Cautam un coleg cu urmatoarele competente:
- Abilitati foarte bune de customer service
- Persoana comunicativa, amabila, calma, orientata catre client
- Team player, proactiv
- Bune cunostinte Microsoft Office
- Cunoasterea limbii italiene - cel putin nivel mediu
- Diponibilitate pentru efectuarea programului în ture de lucru
- Experienta in gestionarea apelurilor Inbound constituie un avantaj

Fire Credit este parte a Grupului Fire, liderul italian in sectorul managementului recuperarilor de creante. Cu 7 filiale, peste 2.300 de angajati, avocati si agenti de recuperare telefonica destinati spatiului european, grupul italian Fire s-a facut remarcat, din 1992, prin performanta si respect pentru reputatia partenerilor sai. Dovada cea mai buna o reprezinta portofoliul nostru de clienti, format in cea mai mare parte din reprezentanti de marca din sectoarele financiar-bancar, telecomunicatii, servicii de utilitati si retail. Nume de top ale economiei europene si-au incredintat blazonul, istoria si reputatia Grupului Fire.