Reprezentant Medical

S.C. Geonet S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-Vizite medicale la medici si in farmacii in acord cu planul de actiune si strategiile de marketing
-Sustinere prezentari de grup in zona lor in acord cu planul de marketing
-Organizare in colaborare cu BM
-Organizare in colaborare cu BM a Simpozioanelor
-Mentinere si dezvoltare relatii cu distribuitorii locali
-Furnizarea de date despre manifestarile medicale, congrese, simpozioane care sunt programate in teritoriul lor si propunerea participarii
-Reprezentarea companiei la manifestari medicale, sub coordonarea managerului de proiect
-Construirea (largirea) si mentinerea bazei de date despre clienti

CERINTE

-Studii: universitare
-Experienta: minim 1 an in promovare de produse farmaceutice
-Limbi straine: engleza
-Computer: Windows MS Office
-Altele: permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

Angajatului i se vor incredinta urmatoarele bunuri pentru a fi folosite in interes de serviciu:
-telefon;
-tableta;
-masina;
-card Fill& GO

DESCRIEREA FIRMEI

vezi site geonetpharma.ro