Reclama stradala pentru optica, cu posibilitatea de a lucra in optica ulterior

SC OPTIMIT S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

-reclama stradala (discutii cu oamenii); nu doar impartirea unui pliant, ci discutie cu persoana respectiva (1-2 min)
-ulterior, job in consultanta vanzari:
-vanzarea de rame, lentile, produse pentru ochelari
-posibilitatea de a obtine diploma de optometrist

CERINTE

-persoana dezinvolta, activa, cu o atitudine pozitiva
-seriozitate

BENEFICII OFERITE

-in functie de atitune si rezultate la locul de munca, cu siguranta eforturile vor fi rasplatite
-posibilitatea ca ulterior, sa lucrati in consultanta vanzari(vanzare de ochelari)

Suntem o companie localizată în Iași, Huși și Vaslui, înființată în anul 1994, ce vă pune la dispoziție produse de calitate ca lentile de contact, rame de ochelari, ochelari de vedere, ochelari de soare, accesorii.
Echipa pe care ne bazăm, seriozitatea ofertei noastre și relațiile excelente cu partenerii de afaceri reprezintă garanția faptului că oferim servicii de cea mai bună calitate. Ne preocupăm de instruirea continuă a personalului, pentru a fi mereu la curent cu tot ceea ce este nou, pentru a fi mereu pregătiți în fața provocărilor. Colaborarea cu producători de top, serviciile ireproșabile și experiența ne stau alături în susținerea alegerii ochelarului dumneavoastră.

Noi urmărim satisfacerea nevoilor vizuale, printr-o gamă variată de produse la standarde europene și calitate la nivel înalt. Vă stăm la dispoziție cu oferte de primă clasă, care se vor ridica la nivelul așteptărilor. Vă garantăm un raport preț/calitate excepțional.

OPTIMIT poartă o grijă deosebită satisfacerii nevoilor oculare, ceea ce ne face să fim primii în alegerile dumneavoastră.