Proiectanti in constructii structuristi

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectanti in constructii - specializati in calcularea si proiectarea structurilor.

Descriere - responsabilitati job:
Realizarea de proiecte exclusiv pentru pietele externe, de constructii civile si industriale, drumuri si poduri, structuri.

CERINTE

Cerinte minime pentru angajare:
- minim diploma studii superioare de licenta, in specializarile specifice din domeniul constructiilor;
- abilitati de lucru cu aplicatiile de proiectare asistata de computer -CAD, atat AutoCAD2D cat si AutoCAD 3D (Civil 3D) - ambele variante!!!;
- cunostinte de limba engleza – de nivel mediu spre ridicat;
- experienta de lucru in proiectare;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- un job provocator si sansa dezvoltarii unei cariere de top, cu conditii de lucru la standarde internationale;
- lucrul intr-o companie stabila, cu reputatie si prestigiu la nivel global;
- acumulare continua de cunostinte noi, castigarea de experienta prin lucrul cu cele mai noi instrumente de proiectare si tehnologii de nivel mondial;
- traininguri de specialitate
- stagii de lucru in proiecte ample - internationale, la alte sedii din strainatate ale companiei;
- oportunitatea de a lucra la proiecte complexe, de anvergura europeana si mondiala;
- pachet salarial stimulativ cu cresteri si promovare continua, corelate, cu dezvoltarea nivelului de cunostinte, competente si experienta in proiectare.

Multumim celor care vor aplica si mentionam ca vom contacta doar acei candidati care corespund profilului de candidat mentionat.

Mult succes!