Proiectanti in constructii cu AutoCAD

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectanti in constructii - specializati in proiectare CAD cu AutoCAD.

Descriere - responsabilitati job:
Realizarea de proiecte exclusiv pentru pietele externe, de constructii civile si industriale, drumuri si poduri.

CERINTE

Cerinte minime pentru angajare:
- minim diploma studii superioare de licenta, in specializarile specifice din domeniul constructiilor;
- abilitati de lucru cu aplicatiile de proiectare asistata de computer -CAD, AutoCAD 2D si AutoCAD 3D (Cilvil 3D), Revit - constituie avantaj;
- cunostinte de limba engleza – de nivel mediu spre ridicat;
- experienta de lucru in proiectare minim 2 ani;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- un job provocator si sansa dezvoltarii unei cariere de top, cu conditii de lucru la standarde internationale;
- lucrul intr-o companie stabila, cu reputatie si prestigiu la nivel global;
- acumulare continua de cunostinte noi, castigarea de experienta prin lucrul cu cele mai noi instrumente de proiectare si tehnologii de nivel mondial;
- traininguri de specialitate
- stagii de lucru in proiecte ample - internationale, la alte sedii din strainatate ale companiei;
- oportunitatea de a lucra la proiecte complexe, de anvergura europeana si mondiala;
- pachet salarial stimulativ cu cresteri si promovare continua, corelate, cu dezvoltarea nivelului de cunostinte, competente si experienta in proiectare.

Numarul de locuri este limitat! Aplica acum si trimiteti rapid CV-ul dvs
officeiasi@antal.com

Multumim celor care vor aplica si mentionam ca vom contacta doar acei candidati care corespund profilului de candidat mentionat.

Mult succes!