Proiectanti in domeniul constructiilor

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie straina de proiectare isi extinde echipa de specialisti si cauta in vederea angajarii - Proiectanti in constructii, in orasul Iasi.

Descriere activitate principala:
realizarea de proiecte si modelare 3D in constructii cu softuri CAD (computer - aided design) din categoria AutoCAD, Civil 3D si Revit.

CERINTE

Cerinte minime obligatorii pentru candidati:
- experienta profesionala minim 6 luni - 1an in domeniul constructiilor, de preferat in proiectare;
- experienta concreta de lucru cu soft-urile de proiectare: AutoCAD, Civil 3D, REVIT;
- limba engleza cel putin nivel mediu atat vorbit cat si scris;

BENEFICII OFERITE

Beneficiile ofertei:
- un loc de munca sigur si stabil intr-o companie straina de prestigiu;
- un pachet salarial atractiv;
- bonuri (tichete) de masa;
- cresteri periodice ale salarizarii in functie de cresterea competentelor tehnice de specialitate si a performantelor in proiectare;
- program de munca fix, fara ore suplimentare, si fara lucru in zilele de sambata sau duminica;
- cursuri de perfectionare a cunostintelor profesionale;
- conditii si mediu de lucru la standarde internationale;
- posibilitatea de a evolua profesional si pe pozitii de supervizare - coordonare in cadrul firmei;

Numarul de pozitii disponibile este limitat si va recomandam sa aplica rapid si sa trimiteti CV-ul
officeiasi (arond) antal.com

Multumim tuturor celor interesati si care vor aplica si mentionam ca vom contacta doar acei candidati care corespund cenrintelor mentionate mai sus.

Mult succes !