Profesor de limba engleza

MIRACLE ENGLISH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- predarea cursurilor de engleza la copii si adolescenti cu diverse niveluri de cunoastere a limbii engleze;
- mentinerea la zi a fiselor de prezenta si redactarea periodica a rapoartelor de progres;
- colaborarea permanenta cu echipa de cadre didactice si mentinerea unei relatii stranse cu parintii;
- participarea la sedinte de instruire in cadrul firmei;

CERINTE

-Absolvent al Faculțătii de Litere/ Limbi Moderne secția Limba Engleză;
-punctualitate, entuziasm, dorință de dezvoltare profesională
-un temperament echilibrat și plăcut, potrivit să lucreze cu copiii și adolescenții;
-disponibilitate pentru invătarea unei metode inovative în predare;
-seriozitate maximă și capacitate de comunicare;

BENEFICII OFERITE

-Oportunitatea de a activa alături de o echipă tânără și motivată în cadrul unei organizație modernă, în plină ascensiune;
-salariu atractiv;
-instruire și training

DESCRIEREA FIRMEI

Centru educational