Operatori PC Limba Franceza - Italiana

Sc Web Counted SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Web Counted SRL angajeaza operatori PC Limba Franceza - Italiana nivel mediu - avansat.

Candidatul ideal:

Persoana serioasa, organizata, sociabila cu, cunostinte solide de Limba Franceza - Italiana, absolventii de litere au un avantaj.
Pentru mai multe detalii accesati: webcounted.com/cv.php

CERINTE

Cerem:

Limba Franceza - Italiana, nivel mediu- avansat (scris)
Conostinte medii utilizare calculator si rapiditate
Bune capacitati comunicative si relationale
Capacitatea de a lucra in echipa si pentru atingerea obiectivelor prestabilite
Disponibilitatea la lucru in ture zi/noapte in functie de fusul orar al clientilor nostri.
Orientare catre rezultate
Atentie distributiva
Motivare
Seriozitate
Punctualitate

BENEFICII OFERITE

Salar motivant, bonuri de masa si bonusuri atractive.

Firma romaneasca cu domeniul de activitate IT/Web/ New Media