Operator introducere, validare si prelucrare date

rch ios

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate comerciala din Iași, care activeaza în domeniul online, este în căutarea de noi operatori introducere, validare si prelucrare date, persoane serioase, motivate si dornice de a se alătura unei echipe tinere, reușind astfel să se dezvolte profesional prin aprofundarea, exersarea și îmbunătățirea cunoștințelor de limba străină.

Responsabilități:
- dezvoltarea și promovarea unei platforme online
- punerea în aplicarea a unor tactici și strategii de promovare
- dezvoltarea și îmbunătățirea bazei de date actuale
- menținerea și dezvoltarea actualei rețele de clienți

CERINTE

Candidatul ideal deține:
- cunoștințe temeinice de limba italiana sau franceză ;
- cunoștințe de operare pe calculator (navigare pe internet si multitasking);
- capacităţi de comunicare, convingere, îndrumare şi colaborare;
- capacități de gestionare corectă a timpului de realizare a unei sarcini;
- abilități excelente de lucru în echipă.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică
- salariu fix motivant precum și bonusuri de performanță
- tichete de masă

Echipa noastră are o experienta de peste 10 ani in servicii externalizate destinate publicitatii, în culegere şi prelucrare de date, etc.