Operator Call Center

MediaCenter Iasi SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contact Center – servicii Outbound:

- Stabilire intalniri de afaceri / Promovare de evenimente
- Prospectare / Cercetare de piata

CERINTE

- Abilitati de comunicare, spirit de echipa, dinamism, auto-motivare
- Abilitati de gestionare a contactelor / relatiilor comerciale, atitudine pozitiva orientata catre client si rezultate
- Cunostinte de limba italiana - nivel mediu , avansat
- Cunostinte operare PC

Constituie avantaj:

- Experienta anterioara de lucru in aria serviciilor de Contact Center

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de dezvoltare profesionala / acces la oportunitatile interne
- Pachet beneficii atractiv
- Programe de training periodice si specifice fiecarei campanii
- Program de lucru flexibil: full time sau part time
- Echipa proactiva, tanara si dinamica

E’ stata fondata nel 2013 ed è diventata è leader nel mercato di esternalizzazione dei servizi. Offre soluzioni innovative nel campo di Business Process Outsourcing (BPO), in particolare ai servizi di Contact Center (Call Center e Back Office), garantendo ai suoi Clienti risultati che aumentano la redditività, abbassano i loro costi aziendali e acconsentono l’assegnazione di maggiori risorse destinate alla produttività e agli aspetti strategici del loro Business Core.