Ne cautam colega!

S.C. BETAROM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post disponibil: Consilier vanzari - Showroom

Ce așteptari avem de la colega noastră?:

Să ne reprezinte cu încredere și profesionalism;
Să știe să comunice și să transmită informațiile în stare „brută”, de la noi la colaboratori;
Să fie dispusă să învețe și să citească permanent. Dacă nu înveți, nu crești, dacă nu crești, firma stagnează;
Să fie organizată, responsabilă și atentă la detalii;
Să știe să vorbească frumos și să scrie corect. Să fie o persoana educată;
Să fie persistentă și să nu renunțe până nu gasește soluția potrivită pentru clienții noștri;
Facultatea nu este obligatorie, dar cei șapte ani de acasă – da;
Să fie o persoana cu coloană vertebrală;
Să dea 100% în tot ceea ce face!

CERINTE

Portofoliu - reprezinta un avantaj;
Seriozitate si implicare;
Să fie organizată și atentă la detalii;

BENEFICII OFERITE

Ce oferim noi?

1. Un pachet salarial atractiv;
2. Bonusuri de performanţă;
3. Materiale ajutătoare;
4. Seriozitate (salariul și bonusurile le vei primi fără întârzieri, de fiecare dată)!

DESCRIEREA FIRMEI

Cine suntem?

Suntem o echipă tânără și plină de energie, care are peste 12 ani de experiență în domeniul vânzărilor. Compania BETAROM cunoscuta sub 2 marci de prestigiu – “Depozit de Usi” si “Usi365” este lider pe piata din Romania in furnizarea si distributia sistemelor de inchidere a cladirilor.