AGENT VANZARI

OTED GRUP SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza si negociaza vanzarea produselor companiei
- dispune produsele companiei si ale clientilor companiei pe rafturi, in conformitate cu acordul incheiat cu reprezentantii magazinelor
- negociaza cu reprezentantii magazinelor pentru obtinerea unor spatii cu vizibilitate maxima pe rafturi
- se asigura de semnalizarea optima a acesteia prin utilizarea afiselor, pliantelor si a etichetelor de pret
- monitorizeaza activitatea concurentei la acest nivel
- mentine in permanenta o buna relatie cu reprezentantii magazinelor ,incaseaza si negociaza termenele de plata

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- limba engleza (minim nivel mediu
- utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului
- studii medii sau superioare
- experienta de minima in vanzari)

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in functie de experienta
- se ofera bonusuri in perioada promotiilor
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei

Societate cu experienta vasta pe piata judetului Iasi si Vaslui ,
distribuitor en-gros si en-detail