Mecanic Auto

Train2Perform

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie cu o experienta de peste 20 de ani in domeniul auto in vederea extinderii activitatii pe zona de inginerie service cu aplicabilitate multipla, Mecanic auto.

Responsabilitati:
- executa operatii de constatare, reparare si intretinere a autovehiculelor, in conformitate cu tehnologia producatorului si documentatia specifica de lucru;
- stabileste necesarul de piese de schimb si emite comanda de achizitie;
- intocmeste documentele necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate;
- raspunde de calitatea lucrarilor executate;
- intretine ordinea si curatenia in incinta service-ului auto;
- respecta normele de protectie a muncii si PSI.

CERINTE

- cunostinte tehnice in domeniul auto;
- studii profesionale/liceale absolvite;
- permis categoria B;
- responsabilitate si seriozitate;
- dorinta de munca, dezvoltare profesională și acumulare de noi cunoștințe.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial corelat cu experiența și performanța profesională;
- contract de munca pe durata nedeterminata;
- oportunitatea de a lucra la standarde de calitate inalte, intr-un mediu profesionist.

Dacă ești pasionat de domeniul auto și îți dorești să lucrezi in aceasta industrie, trimite-ne un CV actualizat la adresa de e-mail: jobs[at]train2perform.ro.

Train2Perform este o companie specializata in furnizarea de servicii profesioniste in domeniul Resurselor Umane. Echipa noastra ofera partenerilor de business solutii personalizate pentru optimizarea relatiilor interumane.

Expertiza noastra acopera urmatoarele domenii:

• Recrutare si selectie de personal
• Training
• Consultanta si management al resurselor umane (sisteme de evaluare, analiza de climat organizational, managementul schimbarii, coaching managerial)

Pentru mai multe informatii despre companie si serviciile pe care le oferim va rugam sa consultati www.train2perform.ro.