Manipulant marfa

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma nationala de distributie a produselor pentru amenajari interioare si finisaje in constructii, ce activeaza pe plan national isi cauta noi colegi.

RESPONSABILITATI:
Participarea activă la încărcarea şi descărcarea mărfii din depozit;
Efectuarea comenzilor de marfă conform instrucţiunilor primite;
Utilizarea echipamentelor în mod corespunzător;
Respectarea procedurilor operaţionale la nivel de depozit.

CERINTE

CERINTE:
Studii – minum scoala profesionala,
De preferat:
- experienta in depozit de materiale de constructii
- cunostinţe în domeniul logisticii ;
Atitudinea responsabila.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + Tichete de masă;
Oportunitatea de a te asocia unui brand national, intr-un climat tanar si dinamic
Formare si dezvoltare continua din partea unei echipe de profesionisti
Mediu de lucru modern, la standarde occidentale
Acces la training-uri – în funcţie de aplicabilitatea în activităţile zilnice;

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.