Reprezentant Vanzari

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea si implementarea strategiilor de vanzari si relatii cu clientii/ clientii business in vederea cresterii veniturilor si profitabilitatii Companiei;
- Asistenta activa acordata clientilor existenti;
- Analiza clienti, evaluare potentialului unui nou partener
- Analiza pontential piata, identificarea oportunitatilor de business;
- Atragerea de clienti business noi si extinderea vanzarilor produselor si serviciilor Companiei;
- Promovarea, dezvoltarea, negocierea, intocmirea si incheierea contractelor pentru produsele si serviciile Companiei;

CERINTE

- Studii superioare (finalizate/nefinalizate) in domeniul ethnic/juridic sau economic;
- Experienta in vanzari minim 2 ani; reprezinta un avantaj experienta anterioara in vanzari in industria gazului sau industria energetica;
- Cunostinte cerute de legislatia in domeniu;
- Cunostinte limba engleza - reprezinta un avantaj
- Cunostinte IT (Ms Office: Word, Excel, Power Point, Outlook);
- Disponibilitate de a calatori;
- Permis conducere categoria B;
- Persoana motivata, cu spirit antreprenorial, cu abilitati de negociere si prezentare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix motivant + bonuri de masa

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).