Manager comercial cu limba franceza

SC Veo Worldwide Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :
Ref: (R32009001140)

In calitate de Manager comercial, vei avea urmatoarele responsabilitati:
-supravegherea si gestionarea activitatilor zilnice a echipei ( prospectare, flux telephonic, negociere cu clienti);
-analiza rezultatelor echipei si stabilirea obiectivelor calitative si cantitative;
-intocmirea si punerea in aplicare de strategii de lucru pentru imbunatatirea performantei membrilor echipei;
-rezolvarea diverselor litigii care pot aparea in relatia cu clientii;
-intocmirea si prezentarea rapoartelor solicitate catre managerul operational din Franta;
-recrutarea noilor membri ;

CERINTE

Candidatul ideal:

Suntem in cautarea unei persoane dinamice, puternic orientata catre rezultate, cu bune capacitati de negociere si cu experienta in coordonarea unei echipe de vanzari.
Cerinte :
-nivel avansat de limba limba franceza si engleza (nivel minim B2)
-excelente tehnici de negociere
-capacitatea de a motiva si de a conduce o echipa spre performanta

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Dezvoltarea unui proiect comercial intr-un mediu international
Pachet salarial avantajos
Formare la nivel international

Veo este o companie care furnizează servicii de top B2B, cu 250 de angajaţi , peste 8 ani de experienta în România si o crestere anuala de 70%. Activitatea noastră acoperă o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali: comerţ, IT, finanţe, resurse umane.
Veo este acel mediul multicultural în care orice profesionist îşi doreşte să activeze si sa evolueze. Încurajăm diversitatea, transparenţa şi originalitatea: aici apreciem deopotrivă munca în echipă, dar şi spiritul antreprenorial.
Oferim instruire la nivel internaţional în domenii multidisciplinare, spirijin şi continuitate în carieră. Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung cu un lider al pieţei, care le oferă clienţilor calitate şi profesionalism, te invitam sa ne cunoastem si sa vorbim despre cariera ta !