LUCRATOR DEPOZIT

SHATTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- descărcarea mărfurilor şi stocare în locaţia de recepţie
- confruntarea cantităţilor primite cu cele din factură şi comandă
- inspecţia vizuală a integrităţii mărfurilor
- efectuează înregistrările aferente recepţiei, conform prevederilor documentelor Sistemului de management al calităţii şi a celor contabile
- depozitarea în locaţiile stabilite a mărfurilor recepţionate cu respectarea specificaţiilor de depozitare şi manipulare specifice fiecărui produs
- menţinerea identificării locaţiilor
- pregatirea marfurilor pentru client pe baza formularului listat din softul financiar contabil de catre Lucratorul Contabil
- depozitarea marfii pregatita in locul special amenajat, in cutii sau sacose, cu semne clare de identificare a numarului comenzii si a beneficiarului

CERINTE

experienta similara poate constitui in avantaj

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Distributie obiecte birotica - papetarie