Lucrator comercial

SC CONEX DISTRIBUTION SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Realizarea comenzilor pentru magazine/clienti conform documentelor de picking;
• Depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii;
• Participarea la activitati de incarcare/descarcare marfuri (ocazional/prin rotatie);
• Informarea superiorului ierahic locului de munca imediat ce constata ca nu sunt intrunite conditiile pentru asigurarea integritatii calitative sau cantitative a marfurilor care intra sau ies din depozit;
• Intretinerea si utilizarea corespunzatoare a mijloacelor din dotare;
• Asigurarea ordinii si curateniei la locul de munca.

CERINTE

• Studii medii;
• Experienta in domeniu (firme de distributie, depozite en-gros, hypermarketuri);
• Autorizatie stivuitorist eliberata de ISCIR, reprezinta avantaj;
• Persoana organizata si responsabila;
• Capacitate de planificare si prioritizare a activitatii;
• Abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

• Bonuri de masa;
• Decontarea transportului;
• Mediu de lucru dinamic cu posibilitati de promovare si dezvoltare pe plan profesional.

S.C. CONEX DISTRIBUTION S.A. a fost infiintata in 2003 pentru a sustine activitatea de distributie a companiilor din cadrul Grupului care au ca domeniu de activitate productia pentru piata auto. Datorita extinsei retele de vanzare pe aceasta piata, Conex Distribution si-a dezvoltat considerabil portofoliul de produse.Astfel, inceputul anului 2004 a reprezentat cel mai bun moment pentru a intra pe piata nationala cu o gama variata de produse destinate autovehiculelor. In prezent colaboram cu cei mai importanti producatori si importatori romani de piese si accesorii auto, oferta fiind completata si de furnizorii straini cu care s-au stabilit deja parteneriate.