Proiectanti cu AutoCAD in constructii - companie straina - Iasi

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

ANTAL International - agentie de recrutare, cauta pentru angajare in companie straina, in orasul Iasi:

Proiectanti in constructii cu AutoCAD, cu oricare specialitatile: inginer constructii sau arhitecti.

Descriere - responsabilitati job:
Realizarea de proiecte exclusiv pentru pietele externe, de constructii civile si industriale, drumuri si poduri, structuri, instalatii, echipamente si automatizari in constructii;

CERINTE

Cerinte minime pentru angajare:
- diploma de licenta inginer, in oricare dintre specialitatile: constructii si arhitectura;
- abilitati de lucru cu aplicatiile de proiectare asistata de computer, AutoCAD, Civil3D, Revit, si alte aplicatii similare ;
- cunostinte de limba engleza – de nivel mediu spre ridicat;
Aspecte care constituie avantaj pentru angajare:
- cunostintele de nivel avansat de limba engleza;
- cunostintele altor limbi straine;
- cunostinte avansate de AutoCAD 3D, Civil 3D, Revit; Arhicad;
- experienta de lucru in proiectare;

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salarizare competitiva;
- dezvoltare profesionala si cariera in companie de prestigiu multinationala;
- mediu si conditii de lucru la standarde occidentale;

Numarul de locuri este limitat ! Aplica acum si trimiteti rapid CV-ul officeiasi@antal.com

Multumim pentru cei care vor aplica si mentionam ca vom contacta doar acei candidati care corespund profilului de candidat mentionat.

Mult succes !