Java Developer, IASI

S.C.GreenSoft S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa GreenSoft cauta colegi programatori Java,care sa colaboreze cu noi!

Responsabilitati:
Proiecteaza si dezvolta aplicatii software Java;
Analizeaza impreuna cu designerul aplicatiile cerute de clienti;
Dezvolta noile module conform specificatiilor tehnice;
Realizeaza implementarea, configurarea si integrarea noilor functionalitati in termenele asumate.

CERINTE

Studii superioare de profil informatic;
Cunostinte bune ale limbajului de programare Java (nivel mediu);
Experienta in folosirea tehnologiilor si framework-urilor: J2EE (SAP Portal, Weblogic,Tomcat, Servelets, Hibernate);
Utilizarea limbajului SQL/PLSQL;
Cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Oportunitati de dezvoltare profesionala;
Salar atractiv in functie de experienta si cunostintele candidatului;
Asigurare medicala privata;
Program de lucru flexibil;
Sansa de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
Posibilitatea de a colabora la proiecte interne si internationale.