INTERNSHIP Platit in Marketing Online

Sinaps Marketing

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU APLICATI DACA NU AVETI O MINIMA EXPERIENTA IN GOOGLE ADWORDS si FACEBOOK ADS
VOR FI LUATE IN CONSIDERARE DOAR CV-urile TRIMISE PE office@sinaps.ro

- Concepi, administrezi si optimizezi campanii Google AdWords si Facebook;
- Dezvolti si implementezi impreuna cu echipa strategii prin care atingi KPIs stabiliti;
- Comunici cu clientii si echipa pentru atingerea obiectivelor;
- Rapoarte periodice pentru clientii administrati;
- Participi la intalniri cu clientii activi si potentiali;
- Vii in mod activ cu sugestii de Usability si testare a landing page-urilor.

CERINTE

- Cunoasterea mediilor de promovare online: Google AdWords si Facebook, Social Media, afiliere si e-mail marketing;
- Studii in marketing sau domenii adiacente;
- Cunoasterea limbii engleze;
- Cunostinte solide de Microsoft Office, in special Word si Excel;
- Orientare catre client: rezolvarea problemelor si identificare de oportunitati;
- Constituie un avantaj cursurile, calificarile si trainingurile in domeniile Google AdWords, marketing, comunicare online sau vanzari.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?
- Internship platit pentru o perioada de 3 luni cu posibilitatea de angajare fulltime.
- Oferim sprijin in vederea obtinerii certificarilor Google Adwords.
- Training intensiv de Marketing Online.
- Vei lucra in singura agentie partenera Google AdWords din Iasi.
- Venim in intampinarea studentilor cu un program flexibil.
- Sweets, tea and coffee din partea casei.