Inginer sisteme de securitate

Quartz Matrix

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul general al postului este asigurarea punerii in functiune, mentenantei si service-urilor pentru echipamentele si solutiile de curenti slabi.

Responsabilitati :
- punere in functiune si instruire utilizator
- contractare service (preia cerinte client, vizite periodice, mentenanta echipamente securitate)
- mentenanta si service pentru echipamentele si solutiile de curenti slabi.

CERINTE

Daca ai studii in domeniul electric si notiuni generale despre sistemele de securitate, te vrem in echipa!

Companie orientata pe inginerie si solutii tehnologice, cautam Inginer pentru Departamentul de Service. Persoana trebuie sa fie deschisa la un proces de invatare continua, inteligenta, flexibila si cu initiativa.

Cerinte:
- studii medii/superioare, de preferinta profil electric sau telecomunicatii
- notiuni generale despre sisteme de efractie, incendiu, date voce, control acces;
- experienta pe un post similar reprezinta avantaj
- diploma de tehnician/inginer sisteme de securitate/ANRE constituie avantaj
- permisul de conducere categ. B reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

In schimb iti putem oferi:
• salariu motivant pe masura performantei (in functie de cunostinte si experienta)
• activitati de echipa si team building
• beneficiu la alegere la 12 luni de activitate
• instruire si traininguri de specialitate
• posibilitati reale de promovare
• mediu de lucru placut intr-o echipa tanara.

De 22 de ani Quartz Matrix dezvolta si furnizeaza o gama larga de servicii si solutii de inginerie ce inglobeaza tehnologie informatica, comunicatii, culegere si procesare de date si aplicatii software personalizate pe nevoile clientilor.
Investim in oameni. Instruirea si certificarea personalului este unul dintre factorii de succes ai companiei si creeaza premisele unei dezvoltari solide si de durata.