Inginer Proiectant sisteme de securitate

Quartz Matrix

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul acestui post va lucra în cadrul Departamentului Proiectare şi va avea ca principale atributii:
- soluţii tehnice viabile, în concordanţă cu normativele în vigoare şi cu tendinţele pieţei;
- întocmeşte proiectele pentru instalatiile electrice
- întocmeşte documentatii pentru obţinerea avizelor de la organele competente
- asigura asistenta tehnica pentru proiectele de instalatii electrice

CERINTE

Candidatul ideal
Ai studii electrice si cunostinte de proiectare? Esti o persoana atenta la detalii?
Quartz Matrix are nevoie de tine!
Te cautam pe tine, care ai initiativa si dorinta de a te remarca prin actiuni si rezultate.
Daca ai:
- studii superioare in domeniul electric
- cunostinte de proiectare pentru: detectie semnalizare si alarmare la incendiu/ efractie sau control acces, TVC
- cunoştinţe de legislaţie în domeniu
- cunoştinţe de AutoCAD
- autorizatie proiectant sisteme de securitate reprezinta un avantaj
- experienta în domeniu reprezinta un avantaj
- capacitate de analiză şi sinteză.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Sediul firmei este in Copou, langa centrul universitar
- Salariu motivant ( in functie de nivelul de cunostinte si experienta)
- Beneficii anuale la alegere (asigurare medicala/tichete de vacanta/pensie facultativa privata)
- Lucrul se desfasoara pe sisteme si resurse tehnologice foarte performante
- Posibilitati reale de avansare in cariera pe baza rezultatelor obtinute, competentelor acumulate si asumarii responsabilitatii
- Echipa competenta si cu experienta in domeniu, pregatita sa ofere suport si sustinere
- Masa de ping-pong pentru miscare si teambuilding, fussball, biciclete si alte activitati de echipa
- Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic!

De 22 de ani Quartz Matrix dezvolta si furnizeaza o gama larga de servicii si solutii de inginerie ce inglobeaza tehnologie informatica, comunicatii, culegere si procesare de date si aplicatii software personalizate pe nevoile clientilor.
Investim in oameni. Instruirea si certificarea personalului este unul dintre factorii de succes ai companiei si creeaza premisele unei dezvoltari solide si de durata.