Inginer Proiectant Mecanic - entry level

Ludor Engineering srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ludor Engineering angajeaza inginer licentiat, cu profil mecanic, dornic sa invete si sa performeze in domeniile CAD, imprimare 3D si scanare 3D

Atributii principale:
- activitati de inginerie mecanica (proiectare, reverse engineering, rapid prototyping)
- dezvoltare produse
- utilizare printere 3D, scanner 3D

CERINTE

- Licenta, facultate cu profil mecanic (absolvent pana in 2014, inclusiv)
- Cunostinte bune de operare calculator
- Limba engleza, cel putin nivel mediu
- Cunostinte CAD, desen tehnic, inginerie
- Experienta in proiectare - avantaj
- Cunostinte printare 3D, scanare 3D - avantaj

BENEFICII OFERITE

- dezvoltare profesionala continua, training specific
- posibilitatea de a lucra cu tehnologii si echipamente de ultima ora
- mediu de lucru relaxat, program flexibil

Firma specializata in dezvoltare produs, inginerie mecanica si printare 3D.