Inginer Proiectant

BRENTTO Industry SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuare relevee dupa repere existente;
- Proiectare 2D si 3D dupa documentatie tehnica existenta;
- Verificare documentatie tehnica;
- Supervizare in dezvoltarea produselor;
- Urmarirea procesului de fabricatie si dezvoltare a produselor proiectate;
- Validare prototipuri.

CERINTE

- Absolvent 2013 de studii superioare de specialitate TCM sau Mecanica;
- Cunostinte foarte temeinice si rapiditate in utilizarea programului AutoCAD 2D/3D sau alte programe de proiectare;
- Operare calculator – MS Office (Excel & Word) si MS Outlook;
- Limba engleza, scris si vorbit - nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial compus din:
> salariu;
> decontare transport;
> bonusuri & prime anuale;
> cursuri de specializare.

BRENTTO Industry SRL are manufacturers of high quality cast, forged, fabricated, welded and machined components delivered though a comprehensive design, production and distribution service.
BRENTTO Industry SRL is ISO 9001 and ISO 14001 approved.