Inginer Instalatii pentru Constructii

SC BODO INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implicare in activitatea de proiectare in sectorul Instalatiilor sanitare, electrice si termice
- Determinarea procedurilor de construcţie în concordanţă cu proiectul lucrării şi cu materialele folosite
- Verificarea listei materialelor ce vor fi utilizate în construcţie şi stabilirea cantităţilor necesare
- Anexe tehnice
- Rapoarte tehnice de executie

CERINTE

- Absolvent Facultatea Tehnica, sectia Instalatii
- Cunoasterea legislatiei in vigoare
- Experienta de minim 3 ani in proiectare instalatii sanitare, termice si electrice (curenti slabi/curenti tari);
- Experienta ventilatii, climatizare
- Cunoscator Autocad si/sau alte programe specifice

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut
- Oportunitati de evolutie si dezvoltare profesionala
- Oportunitatea de a fi implicat in proiecte de dimensiuni importante

Bodo Invest este o companie cu capital integral privat specializată în servicii de proiectare, consultanţă şi execuţie în domeniul infrastructurii de transport rutier, al construcţiilor civile şi industriale si al parcurilor eoliene.