INGINER COORDONATOR DEPARTAMENT CFDP

SC BODO INVEST SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Coordonare unei echipe de ingineri in procesul de proiectare.
Propunerea de noi solutii pentru proiectele aflate in derulare.
Rezolvarea diferitelor situatii ce pot aparea atat in decursul procesului de proiectare cat si a procesului de executie al lucrarilor.
Verificarea proiectelor in varianta finala.
Managerierea legaturii cu beneficiarii proiectelor pe toata durata de derulare a acestora si acordarea asistentei tehnice.
Managerierea legaturii cu subcontractorii in vederea desfasurarii activitatilor de proiectare.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul tehnic Sectia C.F.D.P.;
- Minim 10 ani experienta in proiectare si coordonarea unei echipe de proiectare infrastructura de transport;
- Cunostinte limbi straine: engleza tehnica la nivel avansat.
- Operare PC: Microsoft Office;
- Minim - nivel avansat: Autocad, program de devize- Windev, A.R.D. etc.;
- Aptitudini de planificare, organizare si control al activitatii;
- Respectarea termenelor limita, respectiv predarea proiectelor in termenul;
- Capacitate de concentrare, analiza si sinteza;
- Capacitatea de a redacta rapoarte clare si corecte;
- Adaptabilitate la sarcini de lucru schimbatoare, la situatii de criza;
- Echilibru emotional, constanta in atitudini;
- Capacitate de decizie si asumarea responsabilitatii;
- Competente de a lucra in echipa;
- Atitudine pozitiva si abilitati de a mobiliza echipa din subordine;
- Spirit creativ si inovativ;
- Preocupare permanenta pentru ridicarea nivelului profesional individual si al echipei de proiect.
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere.
- Permis categoria B.

BENEFICII OFERITE

Mediu organizational favorabil dezvoltarii profesionale si personale, cu posibilitati reale de avansare in cariera.
Se acorda un pachet salarial motivant, in acord cu performanta profesionala, cu evolutia si competenta acumulata.

Bodo Invest este o companie cu capital integral privat specializată în servicii de proiectare, consultanţă şi execuţie în domeniul infrastructurii de transport rutier, al construcţiilor civile şi industriale si al parcurilor eoliene.