Inginer Constructor

SC UNGUREANU CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC UNGUREANU TRANS SRL angajeaza inginer constructor, constructii civile si industriale / drumuri si poduri, pentru partea de ofertare tehnica din cadrul licitatiilor, atasamente, stadiu fizic. Totodata se solicita disponibilitate 30% din program pentru deplasari in regiune avand responsabilitati in a urmari executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al calitatii si respectarii termenelor de executie.

CERINTE

- studii superioare in domeniu;
- experienta in domeniu 2 - 3 ani

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, masina de serviciu, contract de munca.

Cu o intensă activitate pe piața construcțiilor începând cu anul 2007, Societatea Ungureanu Construct reprezintă garanția lucrărilor realizate la cele mai înalte standarde de calitate și durabilitate. Alături de lucrători și ingineri constructori specializați pe categorii de lucrări, continuu formați și intruiți despre noile tendințe din domeniu, societatea se ocupă de proiectarea, execuția și exploatarea diferitelor structuri sau lucrări de infrastuctură.