Inginer construcții civile (execuție)

ALCON PLUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verifica planurile de executie si propune solutii in cazul constatarii oricaror deficiente sau erori;
- repartizeaza lucrarile pe formatii de lucru sau echipe, organizarea locurilor de munca;
- asigura indeplinirea normelor si mentinerea activitatii in graficul de lucru;
- urmareste respectarea cu strictete a tehnologiilor de executie si a normelor legale;
- aplica legislatia privind sanatatea si securitatea in munca;
- intocmeste / verifica situatiile de lucrari, procese verbale, rapoartele de lucru si alte documente specifice;
- raporteaza periodic sefului ierarhic stadiul lucrarilor;
- participa la intocmirea cartii tehnice a constructiei.

CERINTE

- studii superioare în domeniul construcțiilor civile;
- experienta în execuția construcțiilor minim 5 ani;
- cunostinte operare PC;
- permis conducere cat. B;
- abilitati de planificare, organizare si coordonare activitate;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Se discută la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Tâmplărie PVC & Aluminiu, pereți cortină & fațade ventilate
Antreprenoriat construcții civile