Inbound Customer Care Agent

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul sau, companie multinationala ce ofera servicii externalizate, 15 poziti de Inbound Customer Care Agent, cunoscator de limba italiana, pentru locatia Iasi.

Descriere:
- Oferirea de asistenta telefonica in baza cerintelor clientului si a unor proceduri prestabilite;
- Gestionarea apelurilor intr-un mod eficient, conform standardelor de calitate
- Inregistrarea in baza de date a rezultatelor apelului telefonic efectuat
- Gestionarea mai multor activitati in acelasi timp ( accesarea softurilor specifice si completarea de date in timpul conversatiei cu clientul)

CERINTE

-Abilitati excelente de comunicare in limba italiana- minim nivel mediu spre avansat.
- Comunicare de impact si orientare spre solutii;
- Atitudine pozitiva;

BENEFICII OFERITE

- Pachet de beneficii avantajos cu un sistem de bonusare pe masura rezultatelor, plus un sistem de evaluare periodica
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei prin acces la oportunitati interne, training-uri periodice, feedback si coaching din partea responsabililor directi
- Avantaje si discounturi la anumite servicii precum:Sali de sport,magazine aflate in parteneriat
- Asigurare de viata si abonament medical
- Program de lucru flexibil
- Bonuri de masa
- O echipa unita si animata de mediul dinamic cu numeroase oportunitati de cariera intr-o companie multinationala
- Desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si profesionista, intr-o locatie cu cele mai bune dotari.

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si varsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro