Guvernanta apartamente regim hotelier

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Minim un an experienta pe o pozitie similara
- Minim trei ani experienta in activitati de camerista
- Cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel mediu
- Experienta dovedita in coordonarea unei echipe
- Foarte bune abilitati interpersonale si de comunicare
- Spirit organizatoric dezvoltat
- Persoana dinamica si capabila sa faca fata situatiilor neprevazute

CERINTE

- Organizeaza activitatea de curatenie pe etaje in functie de prioritatile zilnice
- Repartizeaza pe etaje numarul de cameriste necesar in functie de numarul de camere ocupate, numarul de sosiri sau plecari ale oaspetilor
- Face inspectia camerelor pentru a asigura respectarea normelor si standardelor de curatenie ale hotelului
- Verifica si raporteaza catre departamentul tehnic toate defectiunile tehnice intalnite in spatiul hotelier
- Raspunde la orice solicitare sau nemultumire a oaspetilor intr-o maniera profesionista
- Asigura training pentru cameriste

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Abonament transport in comun;
- Diverse bonificatii in functie de activitate

Job Hunting Trade ofera servicii de recrutare si selectie de personal, head hunting.

Traian Bocanet 0755.66.11.11
Fax 0334.81.44.11
Email office@jobsbacau.ro
Pentru a aplica direct folositi LINK

O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza