Grafician part time cu posibilitate avansare full time

SC Expert Events SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea de bannere, layouturi, flyere si alte elemente grafice necesare reclamelor si site-urilor noastre.

CERINTE

Expert events isi mareste echipa! Cautam grafician!

Daca iti doresti sa faci parte dintr- o echipa tanara si dinamica, unde talentul si iscusinta iti vor fi rasplatite pe masura, trebuie sa indeplinesti urmatoarele cerinte:

- studii liceale finalizate (diploma de bac reprezinta un avantaj)
- minim cunostinte medii de limba Engleza (scris + vorbit)
- cunostinte operare PC
- cunostinte avansate programe de editare si concepere grafica (CorelDRAW, Photoshop, InDesign, Illustrator)
- atent/ a la detalii, minutios/ minutioasa
- imaginatie bogata
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj
- portofoliu (obligatoriu)

Ce iti oferim:

- o echipa tanara ce pune accent pe lucrul in echipa
- mediu de lucru curat
- pachet salarial motivant

CV- urile se trimit la adresa de e- mail : angajari@topmariage. ro

Organizator de evenimente. Creare de invitatii de nunta si de botez, plicuri de bani, numere de masa, meniuri