Fidelia Casa angajeaza Agent Achizitor

S.C. FIDELIA CASA COMPANY S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități principale:
Prospectarea zonei repartizate – identificarea imobilelor care apar la vânzare;
Contactarea proprietarilor și întălnirea cu aceștia în vederea propunerii stabilirii propunerilor de colaborare;
Preluarea imobilului (fotografii, contract, etc);
Consiliere / negociere preț;
Promovarea proprietăților pe saitul companiei și pe alte canalele de specialitate;
Actualizarea permanentă a bazei de date alocate.

CERINTE

Nu se cere experiență în domeniu
Posibilități reale de dezvoltare profesională cît și personală.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
Un mediu de lucru plăcut,
Siguranță și stabilitate;
Training de inițiere în domeniul imobiliar;
Salariu fix + comision;
Mașină, tabletă, telefon;

Fidelia Casa este o echipa in continua dezvoltare. Membrii echipei s-au identificat cu obiectivele companiei si sunt dedicati valorilor fundamentale ale firmei: respectul fata de client, performanta prin munca in echipa, transparenta informatiei si a actiunii, demnitate, initiativa si puterea de a invinge, toate reflectandu-se in servicii de inalta calitate.
Cu o experienta de 15 ani si cinci puncte de lucru in Iasi, ne dorim sa largim echipa cu oameni de actiune, profesionisti, dornici sa faca parte dintr-o echipa in care performanta si dezvoltarea personala sunt prioritare. Nu stim sigur daca suntem primii ... dar acolo vrem sa ajungem - in Iasi si nu numai. Iar tu ne poti ajuta! De aceea, pentru "un pas in viata" exista Fidelia. Succesul tau poate incepe aici!