Femeie de serviciu in oficiu

ESTEL SVX GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

"Estel SVX Group" SRL - Distribuitor oficial in România al Companiei "Unicosmetic»SRL Producătoare produse cosmetice profesionale pentru păr, marca ESTEL Professional.
Estel Professional este un partener profesionist al Hairstylistului. Companie la nivel mondial, cu un concept inovator și abordare remarcabilă.
ESTEL Professional oferă o gamă completă de produse profesionale de îngrijire a părului, vopsire și styling. Compania "UNICOSMETIC" are o rețea de distribuire larga in toate regiunile de Russia, Letonia, Lituania, Germania, Polonia, Austria.

CERINTE

Angajam femeie de serviciu la sediu de firma - program part-time
Candidatul ideal
- Experienta de munca
- Rezistenta la stres
- Capacitate lucru in echipa

Descrierea jobului
- Efectuarea si intretinerea curateniei in incinta cladirii companiei in conformitate cu programul stabilit si in concordanta cu standarul de calitate al companiei

Doritorii pot veni la sediul societatii: Iasi, str. Canta 7, SC ESTEL SVX Group SRL sau apelati la nr. 0759031021 - Alexandra.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- contract de munca

"Estel SVX Group" SRL - Distribuitor oficial in România al Companiei "Unicosmetic»SRL Producătoare produse cosmetice profesionale pentru păr, marca ESTEL Professional.