Electromecanic/Montator ascensoare

SC CASSANI ASCENSORI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

– abilitati de lucru in echipa
– fara cazier
– disponibilitate de lucru in ritm sustinut
Descrierea sarcinilor:
- raspunde de buna functionare a ascensoarelor
- executa lucrari de revizii ,reparatii planificate, accidentale ,efectueaza probe de functionare, monteaza ascensoare..
- respecta standardele privind asigurarea calitatii
- executa si alte sarcini date de conducatorul locului de munca
- asigura respectarea prevederilor procedurilor si instructiunilor de lucru, deciziilor si notelor interne in realizarea responsabilitatilor stabilite prin fisa postului ;

CERINTE

Profilul candidatului:
- calificare in domeniul electro-mecanic;
- experienta intr-o pozitie similara in domeniul intretinerii ascensoarelor poate reprezenta un avantaj;
- persoana organizata, responsabila si onesta
- abilitati de lucru in echipa
- fara cazier
- disponibilitate de lucru in ritm sustinut
Obiectivele postului:
- intretinere,montaj si reparatii ascensoare

CASSANI ASCENSORI este o companie de ascensoare inființată în anul 1961 în Italia, Pavia. Această firmă, de-a lungul timpului s-a facut cunoscuta prin serviciile de consultanță, proiectare, realizare si autorizare instalatii noi, restructurari în blocuri vechi, întreținere și reparații ascensoare.