Electromecanic

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executarea activitatilor de diagnoza, mentenanta si reparatii efective a utilajelor de constructii;
- Asigura documentatia tehnica pentru realizarea lucrarilor de reparatii si stabilirea necesarului de piese de schimb;
- Propune solutii pentru imbunatatirea activitatii cadrul activitatii de service;- salariu motivant;
- mediu de lucru profesionist si competitiv intr-o companie multinationala;
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala.

CERINTE

Compania angajatoare este un producator foarte renumit de utilaje de constructii care cauta pentru echipa sa doua persoane pentru service in Timisoara si Iasi.

Cerinte:
- Studii tehnice;
- experienta in reparatii de utilaje mari - utilaje de constructii, utilaje agricole, camioane, sau grupuri electrogene;
- cunostinte bune de electrica;
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
- capacitate de lucru in echipa, de organizare si de lucru cu targete
- permis de conducere;
- disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.