Electrician instalatii de curenti electrici

Quartz Matrix

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal este deschis la un proces de invatare continua, atitudine proactiva si buna comunicare fata de client cu o buna organizare a activitatii.

Ocupantul acestui post va lucra in cadrul Departamentului Implementare si va avea ca principale responsabilitati implementarea solutiilor promovate de companie: rack-uri de comunicatie, sisteme de monitorizare a energiei electrice, sisteme de securitate, etc.

Responsabilitati:
- executa cablaje electrice dupa proiect
- monteaza contori electronici de masurare a energiei electrice
- monteaza echipamente de masura si control in buclele de automatizare
- executa interconexiuni intre echipamente
- pune in functiune solutiile tehnice instalate
- intocmeste procese-verbale de instalare

CERINTE

Cerinte:
- studii medii, de preferinta profil electric
- cunostinte electrice de baza
- experienta in instalatii electrice reprezinta un avantaj
- autorizatie ANRE I/IIB constituie avantaj
- permisul de conducere categ. B constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Ofera :
• salariu motivant, instruire si traininguri de specialitate, posibilitati reale de promovare.
Daca te regasesti in descriere, asteptam CV-ul tau!

De 23 de ani Quartz Matrix dezvolta si furnizeaza o gama larga de servicii si solutii de inginerie ce inglobeaza tehnologie informatica, comunicatii, culegere si procesare de date si aplicatii software personalizate pe nevoile clientilor.
Investim in oameni. Instruirea si certificarea personalului este unul dintre factorii de succes ai companiei si creeaza premisele unei dezvoltari solide si de durata.