Electrician

Adrem Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie: Suceava, Botosani, Iasi, Vaslui.

Studii: liceale/ medii tehnice

Experienta: in domeniu de minim 2 ani

CERINTE

Descrierea postului:
Executa in teren lucrari de montare contoare electrice monofazate si trifazate;
Completeaza documente cu regim special specifice activitatilor de montare/demontare contoare/sigilii;
Tine evidenta sigiliilor, contoarelor si dispozitivelor;
Monteaza si pune in functiune diverse instalatii electrice.

BENEFICII OFERITE

Cunostinte si abilitati:
Cunostinte privind aparatele de masurare a energiei electrice;
Cunostinte de electrotehnica;
Permis de conducere categoria B;
Autorizare ANRE gradul II B constitue un avantaj;
Experienta anterioara in montare contoare electrice constituie un avantaj.

Oferta:
Pachet salarial competitiv;
Bonusuri pentru performanta;
Beneficii non-financiare: certificari, training, etc.;
Atmosfera benefica dezvoltarii profesionale si personale.

Daca va doriti sa faceti parte dintr-o echipa de profesionisti, va rugam sa ne transmiteti CV-ul dumneavoastra pe adresa de mail: jobs@adrem.ro

Adrem Invest este o companie romaneasca specializata in servicii si solutii de inginerie.
Experienta, dedicarea si profesionalismul celor peste 750 de angajati ai companiei se reflecta in solutiile inovatoare pe care Adrem Invest le ofera, de peste 20 de ani, clientilor din domeniile energetic si industrial.