Coordonator servicii de paza

NORD-EST SECURITY FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde de toate obiectivele de paza contractate, date in responsabilitatea sa, si este seful tuturor agentilor de paza din aceste obiective;
- este obligat sa cunoasca dispunerea sistemului de securitate instituit la obiectivele aflate in paza, precum si modul de interventie in diverse situatii pentru fiecare caz in parte, atat ziua cat si noapte;
- asigura neintrerupt legatura radio si telefonica cu dispeceratul, agentii de interventie si agentii de paza din obiective;
- tine evidenta tuturor situatiilor si evenimentelor care se produc in dispozitivele din subordinea lui si le prezinta sefilor ierarhici pentru a dispune masurile ce se impun, urmarind consemnarea in scris in registrul de evenimente al obiectivului;
- se informeaza, clarifica si se deplaseaza pentru constatarea la locul faptei in situatii deosebite, prezentand sefului ierarhic actiunile intreprinse si propunand noi masuri pentru rezolvarea cazurilor aparute;
- conduce intreaga activitate de paza desfasurand permanent controlul, indrumarea si pregatirea la locul de munca a agentilor de paza.

CERINTE

-studii medii (liceu)
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa

Societatea are ca obiect principal de activitate servicii de protectie si garda, precum si servicii de proiectare, instalare, intretinere si monitorizare a sistemelor de alarmare impotriva efractiei.
Organizaţia s-a impus pe piata in domeniul sau de activitate, ajungand in prezent la un portofoliu de 142 instalari de sisteme alarmare antiefractie si un numar de 15 de clienti care beneficiaza de servicii de paza umana.
Activitatea societatii este condusa de administrator, impreuna cu directorii desemnati. Personalul firmei este compus in prezent din 195 de salariati, repartizati astfel: personal TESA, electricieni, personal de executie, coordonatori, agenti de paza si protectie.