Consultant suport clienti - franceza avansat

SC Veo Worldwide Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana foarte organizata, administrativa si responsabila pentru a se alatura echipei Administration Direction des Ventes la sediul nostru din Iasi.

Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie de :

1. Cunostinte solide de limba franceza (nivel B2);
2. Capacitatea de a gestiona prioritatile si urgentele;
4. Cunsotinte pachet Microsoft Office (Excel -nivel mediu-avansat);
5. Bune capacitati de relationare la telefon si orientare client ;

Competente particulare :

1. Este indispensabil ca noul nostru coleg/noua colega sa fie o persoana pozitiva, curioasa, logica si atenta la detalii;
2. Capacitatile de negociere, rigurozitatea, autonomia, polivalenta si buna organizare sunt principalele calitati cautate.

CERINTE

Ref (R10801001130)

In calitate de Consultant suport clienti in Veo , principalele tale misiuni vor fi :

1. Asigura inregistrarea si verificarea informatiilor in programele puse la dispozitie de catre client, in conformitate cu specificul proiectului (operare de date administrative);
2. Realizeaza rapoarte saptamanale si lunare privind respectarea normelor interne de functionare de catre salariatii clientului;
3. Realizeaza la cerere, diferite rapoarte/anchete referitoare la aspecte ce tin de desfasurarea activitatii clientului;
4. Participa la managementul calitatii avand o contributie activa la ameliorarea procedurilor interne ale departamentului.

Beneficii:

1. Formare la nivel internaţional si formare gratuita SAP;
2. Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere inr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes
3. Pachet salarial atractiv.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Veo este o companie care furnizează servicii de top B2B, cu 250 de angajaţi , peste 8 ani de experienta în România si o crestere anuala de 70%.

Activitatea noastră acoperă o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali: comerţ, IT, finanţe, resurse umane.

Veo este acel mediul multicultural în care orice profesionist îşi doreşte să activeze si sa evolueze. Încurajăm diversitatea, transparenţa şi originalitatea: aici apreciem deopotrivă munca în echipă, dar şi spiritul antreprenorial.

Oferim instruire la nivel internaţional în domenii multidisciplinare, spirijin şi continuitate în carieră.

Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung cu un lider al pieţei, care le oferă clienţilor calitate şi profesionalism, te invitam sa ne cunoastem si sa vorbim despre cariera ta !