consultant relatii cu clientii

UltraTech Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea, gestionarea şi fidelizarea portofoliului existent de clienţi;
- Promovarea și vânzarea produselor firmei;
- Îndeplinirea obiectivelor stabilite.
- Raportarea activităţii.

CERINTE

- Orientare spre rezultate, perseverenţă şi organizare în atingerea obiectivelor;
- Fire deschisă, obiectivă şi energică, cu abilităţi de comunicare şi relaţionare;
- Să știi când nu știi, dar să încerci să înveți repede.

BENEFICII OFERITE

- Desfăşurarea activităţii alături de o echipă tânără, deschisă, unită de valoare;
- Susţinere prin traininguri permanente;
- Dezvoltare pe trepte de carieră.
- Suport integrat de beneficii în funcţie de performanţe.
- 100% din promovări se fac din interiorul firmei.

Lider în software de informare legislativă, util oricui are nevoie să fie la zi cu legislaţia dinamică a României. Oferind facilități unice precum MagiText, LexGenie si PerfectAct, ne-am impus la nivel național, softul fiind utilizat de zeci de mii de specialiști din peste 200 de orașe ale țării.