Consultant pentru recuperari creante -Limba Italiana

FIRE CREDIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aplicarea de proceduri de colectare specifice companiei interactionand cu debitorii prin intermediul telefonului sau email;
- Identificarea celor mai bune solutii de plata si negocierea termenelor de plata cu debitorii intr-o maniera profesionista; - Efectuarea de sarcini administrative generale

CERINTE

- Cunostinte de limba italiana – cel putin nivel mediu;
- Bune abilitati de comunicare si prezentare;
- Cunostinte de utilizare PC;
- Punctualitate;
- Disponibilitate pentru efectuarea programului in ture de lucru.

Constituie avantaj:

 experienta in domeniul colectarii ceantelor

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de dezvoltare profesionala;
- Salarizare atractiva;
- Bonuri de masa;
- Asigurare medicala privata;
- Bonusuri de performanta si fidelitate;
- Cursuri gratuite de perfectionare a limbii italiene;
- Programe de training si integrare in cadrul echipei.

Pentru a aplica la pozitiile noastre active, te rugam sa ne trimiti CV la adresa de mail: jobs@fire-credit.ro.
Pentru informatii ulterioare ne puteti contacta la urmatoarele numere de telefon: 0332.711731 sau 0757.075282

Fire Credit este parte a Grupului Fire, liderul italian in sectorul managementului recuperarilor de creante. Cu 7 filiale, peste 2.300 de angajati, avocati si agenti de recuperare telefonica destinati spatiului european, grupul italian Fire s-a facut remarcat, din 1992, prin performanta si respect pentru reputatia partenerilor sai. Dovada cea mai buna o reprezinta portofoliul nostru de clienti, format in cea mai mare parte din reprezentanti de marca din sectoarele financiar-bancar, telecomunicatii, servicii de utilitati si retail. Nume de top ale economiei europene si-au incredintat blazonul, istoria si reputatia Grupului Fire.