CONSULTANT ING OFFICE

Office ING Alexandru cel Bun Iasi - Partener ING Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

Care vor fi responsabilitatile tale?
• Promovarea produselor si serviciilor bancare destinate persoanelor fizice si IMM-urilor;
• Oferirea de consultanta si de suport clientilor in realizarea operatiunilor, ori de cate ori este necesar;
• Procesarea cu maxima atentie, confidentialitate si minutiozitate a datelor si documentele clientilor;
• Asigurarea de suport post-vanzare de calitate clientilor in vederea dezvoltarii unei relatii pe termen lung cu acestia;
• Participarea activa la realizarea obiectivelor calitative si de vanzari ale echipei.

CERINTE

Daca stii despre tine ca:
• Esti motivat sa castigi si in functie de realizari;
• Relationezi si comunici foarte bine cu clientii si ai dezvoltat parteneriate de lunga durata cu acestia;
• Stii sa iesi cu bine din situatii delicate si sa valorifici oportunitati de vanzare;
• Stii sa imbini lucrul de echipa cu indeplinirea obiectivelor individuale;
• Iti place sa-ti desfasori activitatea atat pe teren, cat si la birou;
• Ai studii superioare finalizate si stii sa lucrezi in Word, Excel, Power Point si Outlook;
• Esti o persoana sociabila, serioasa, dinamica, motivata de rezultate.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Pachet salarial format din salariu fix, comisioane din vanzari si bonusuri;
• Plan de cariera motivant bazat pe experienta, performante si realizari;
• Mediu de lucru profesionist, echipa tanara;
• Training de specialitate.