Consultant Imobiliar

Train2Perform

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea de anunturi imobiliare, oferte, solicitari, din mediile de referinta (media, online, teren);
- Realizarea de activitati de prospectare a pietei, vizionarea proprietatilor si actualizarea permanenta a bazei de date a companiei;
- Contactarea potentialilor clienti, realizarea analizei si descoperirea nevoilor si dorintelor acestora;
- Negocierea si medierea contractelor de prestari servicii;
- Oferirea de consultanta de specialitate si asistenta completă în vederea finalizării fiecărei tranzacții în parte;
- Promovarea imaginii companiei in relatiile cu clientii si crearea unei legaturi comerciale pe termen mediu - lung.

CERINTE

Persoana:
- Dinamica, sociabila, deschisa spre a asimila informatii noi si a se dezvolta;
- Responsabila, orientata spre finalizarea actiunilor si atingerea obiectivelor, puternic motivata;
- Organizata si autonoma - capacitatea de a-si administra in mod independent activitatea;
- Determinata, consecventa si perseverenta;
- Amabila in adresare, cu o atitudine pozitiva;
- Studii medii sau superioare;
- Permis de conducere categoria B

Constituie avantaj:
- Experienta anterioara pe un rol similar;
- O buna cunoastere a pietei locale de specific: dinamica, trenduri, tendinte;
- Cunoştinţele de limba engleza - nivel mediu / avansat.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix;
- Bonusuri de performanță - comisioane ca urmare a tranzactiilor efectuate;
- Sesiuni de training si instruire specifica activitatii;
- Climat placut de lucru;
- Sediu central si usor de reperat;
- Telefon si autoturism de serviciu;
- Seriozitate si corectitudine in relatiile contractuale.

Train2Perform este o companie specializata in furnizarea de servicii profesioniste in domeniul Resurselor Umane. Echipa noastra ofera partenerilor de business solutii personalizate pentru optimizarea relatiilor interumane.

Expertiza noastra acopera urmatoarele domenii:

• Recrutare si selectie de personal
• Training
• Consultanta si management al resurselor umane (sisteme de evaluare, analiza de climat organizational, managementul schimbarii, coaching managerial)

Pentru mai multe informatii despre companie si serviciile pe care le oferim va rugam sa consultati www.train2perform.ro.