CONSULTANT IMOBILIAR

Train2Perform

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm Consultant Imobiliar pentru echipa de elită a clientului nostru, companie imobiliară recunoscută.

Responsabilități:

- Preluarea de anunțuri imobiliare, oferte, solicitări din mediile de referință (media, online, teren);
- Realizarea de activități de prospectare a pieței, vizionarea proprietăților și actualizarea permanentă a bazei de date a companiei;
- Contactarea potențialilor clienți, realizarea analizei și descoperirea nevoilor și dorințelor acestora;
- Negocierea și medierea contractelor de prestări servicii;
- Oferirea de consultanță de specialitate și asistență completă în vederea finalizării fiecărei tranzacții în parte;
- Promovarea imaginii companiei în relațiile cu clienții și crearea unei legaturi comerciale pe termen mediu - lung.

CERINTE

Persoană:
- Dinamică, sociabilă, deschisă spre a asimila informații noi și a se dezvolta;
- Responsabilă, orientată spre finalizarea acțiunilor și atingerea obiectivelor, puternic motivată;
- Organizată și autonomă - capacitatea de a-și administra în mod independent activitatea;
- Determinată, consecventă și perseverentă;
- Amabilă în adresare, cu o atitudine pozitivă;
- Studii medii sau superioare;
- Permis de conducere categoria B.

Constituie avantaj:
- Experiența anterioară pe un rol similar;
- O bună cunoaștere a pieței locale de specific: dinamică, trenduri și tendințe;
- Cunoașterea limbii engleze - nivel mediu/avansat.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix;
- Bonusuri de performanță - comisioane ca urmare a tranzacțiilor efectuate;
- Sesiuni de training și instruire specifică activității;
- Climat plăcut de lucru;
- Sediu central și ușor de reperat;
- Telefon și autoturism de serviciu;
- Seriozitate și corectitudine în relatiile contractuale.

Dacă te entuziasmează ideea de a lucra într-un mediu dinamic și te regăsești în descrierea de mai sus, te invităm să ne trimiți CV-ul tău actualizat la adresa de e-mail: jobs@train2perform.ro.

Train2Perform este o companie specializata in furnizarea de servicii profesioniste in domeniul Resurselor Umane. Echipa noastra ofera partenerilor de business solutii personalizate pentru optimizarea relatiilor interumane.

Expertiza noastra acopera urmatoarele domenii:

• Recrutare si selectie de personal
• Training
• Consultanta si management al resurselor umane (sisteme de evaluare, analiza de climat organizational, managementul schimbarii, coaching managerial)

Pentru mai multe informatii despre companie si serviciile pe care le oferim va rugam sa consultati www.train2perform.ro.