Consultant Imobiliar

SC MAPAMOND AGENCY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agenţia Imobiliară Casa Albă ANGAJEAZĂ consultant imobiliar!
Dacă eşti dornic de afirmare, determinat, ai experienta in vanzari şi îţi doreşti să te dezvolţi pe plan profesional, Casa Albă are jobul potrivit pentru tine!

Se ofera plata pe baza de comision, mediu de lucru placut, contract de munca stabil, conditii avantajoase(telefon, laptop, masina de serviciu).
Exista posibilitatea angajarii cu salarizare fixa + comision din vanzari.

Trimite CV-ul tău la adresa de mail office@casa-alba.ro.

CERINTE

- disponibilitate 8 ore/zi
- seriozitate
- punctualitate
- permis de conducere obtinut sau in curs de obtinere

BENEFICII OFERITE

- bonusuri in functie de rezultatele obtinute

Din 2001 găsim cele mai potrivite locuințe, spaţii și terenuri pentru clienții noștri, Casa Albă devenind cea mai apreciată agenţie imobiliară din Iaşi. Seriozitatea, rigurozitatea şi corectitudinea sunt valorile care ne conduc şi suntem mândri că am asistat mai mult de 10.000 de clienţi în investiţii importante pentru familiile şi companiile lor.

Experienţa acumulată cu fiecare tranzacţie finalizată şi cei peste 10.000 de clienţi mulţumiti ne-au asigurat un loc printre companiile imobiliare de succes, agenţii noştri imobiliari oferind servicii de o calitate ireproşabilă.